Ace Attorney 6 – PS3
Ace-Attorney-6-PS3.jpg

Ďalší mini -episodes charaktery z minulých titulov budú k dispozícii pre tých, ktorí pre-order hru v Japonsku.
v marci 2016 ako súčasť kampane Twitter, video anime 8 minút bol prepustený javí vo svetle nových udalostí krátko pred tie, hra.

Nachádza sa v ďalekom západe Ázie, Kurain je kráľovstvo médií, sa náboženstvo sústredené okolo jej zakladateľa. Jeho súdny systém prešiel radikálnu zmenu, na základe výrečnosťou vodné zrkadlo určiť, že obete vraždy videli predtým, než je zabitý, a podľa toho súdiť. Prokurátor Nayuta Sadmadhi viedol políciu, ktorá pracuje pre zachytenie a umlčať tých, ktorí spochybňujú rozsudky veštca. Pozostatky tých, ktorí nosia objekt odznak advokáta na súde, ktorý produkuje len presvedčenie a nenecháva žiadny priestor pre vyvrátenie.

Medzitým sa vo vzdialenej krajine pojmu prenasledovanie právnikov, Phoenix Wright a Athena Cykes podporovať príčinu svojho klienta na súde proti prokurátora Simon Blackquill. Potom, čo súd odročený, sa pripojí Apollo Justice a hovoriť Maya Fey, ktorý je Kurain návšteva tréningu na mysli. Vo svojich tréningov, Fey pomáha miestneho chlapca menom Bokuto Tsuani. V komentári k jeho úlohu ako ďalšieho majstra Kurain Village, ho porovnáva s Leif Padma Kurain, princezná kráľovstva, ktorý interpretuje duchovné vízie, ktoré pochádzajú zo zrkadla vody.

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov.

Kliknutím komentovať

No comments yet Categories: PS3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *