Ace Attorney 6 – PS4
Ace-Attorney-6-PS4.jpg

Ace Attorney 6 (pracovný názov) je nadchádzajúce šiestej pokračovanie série Gyakuten Saiban a desiaty celkový splátka Attorney série Ace adventúr textu. To bolo oznámené v Famitsu 1. septembra 2015 ako titul pre Nintendo 3DS, s Motohide Eshiro ako producent a Takeshi Yamazaki a Takuro poistkou spolumanažér. Bolo potvrdené krátko po japonskom oznámenie, že hra bola vo vývoji pre západné vydania. 3D modely postáv, ktoré prichádzajú späť boli všetky prepracovaný. Rovnako ako iné tituly 3DS Ace Attorney, Ace Attorney anime filmovej scény obsahujú 6.
Na rozdiel od predchádzajúcich hier v sérii, Ace Attorney 6 prebieha v dvoch rôznych kontextoch. V kráľovstve západnej Ázii Kurain, Phoenix Wright a Maya Fey rozpore so súdnym systémom, ktorý odstránil právnikov a namiesto toho používa zrkadlový veštci vodu určiť vinu. Medzitým, v Los Angeles, Athena a Apollo Justice Cykes zostať na základni Wright všetky agentúry, aby sa na veci len preto, aby krízové ​​vznášajúce sa nad nimi.

Medzi ďalšie mini-epizódy predstavovať postavy z minulých titulov bude k dispozícii pre tých, ktorí pre-order hru v Japonsku.
v marci 2016 ako súčasť Twitter kampane, video anime 8 minút bol prepustený javí vo svetle nových udalostí krátko pred tými v hre.

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov.

Kliknutím komentovať

No comments yet Categories: PS4

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *