Ace Combat 7 – PC
Ace-Combat-7-PC.jpg

Ace Combat 7 je ďalší semi-realistický bojový letecký simulátor hra vyvinutá projekt Aces pre PlayStation 4 s podporou PlayStation VR. On je prvý Ace Combat hra vyvinutá pre konzolu ôsmej generácie. To bolo oznámené na PlayStation Experience 2015 5 decembra 2015. Projekt Aces Výrobca Kazutoki Kono pri skoku Festa 2016 oznámil, že Ace Combat 7 bude pokračovanie Ace Combat 6. Hra využíva Unreal Engine 4. On “nie je oficiálne vydanie zatiaľ dátum.
Ace Combat je séria hybrid videohra akčný letecký simulátor predstavovať 18 hier zverejnenej japonskej firmy Namco Bandai Games a produkoval projekt Aces, vnútorné vývojového tímu. Seriál sa zameriava na rýchlu akciu a dramatické pozemkov, a etabloval ako jeden z najúspešnejších Pasáž Rokov akčných sérií.

Väčšina hier v seriáli sa odohráva v rovnakom fiktívnom svete naplnený vymyslenými krajinami s podrobnosťami slobodne založené na umiestnení skutočných životných udalostí a vojen. Jedným z hlavných bodov predajnej radu je možnosť ovládať celú radu lietadla patriaceho číry alebo mierne pozmenenej vystúpenie vojenských lietadiel dnes, prototypy, ktoré nikdy nevideli skutočnú bitku, a úplne superzbraně fiktívne typ šéfa. dlhoročný fanúšikov série sú odmenení s malými náznakmi kontinuity medzi hrami, ako niektoré postavy a udalosti sú vztiahnuté jednej hry do druhej.

Prvé tri tituly tohto radu boli zverejnené na Sony Playstation (tiež známy ako Air Combat Ace Combat v Japonsku, a Ace Combat 2 Ace Combat 3: Electrosphere). Tri tituly boli uvoľnené na PlayStation 2 (Ace Combat 04: Shattered Skies Ace Combat 5: Squadron Leader a Ace Combat Zero: The Belkan vojna). Dva tituly boli prepustené na PlayStation Portable: Ace Combat X: Skies of Deception a Ace Combat: Joint Assault. Titul bol prepustený na Xbox 360: Ace Combat 6: Fires of Liberation. Ace Combat Xi: Skies of invázie bol prepustený na Apple iOS v roku 2009. Ace Combat: Assault Horizon bol prepustený pre PlayStation 3, Xbox 360 a Microsoft Windows, čo je jediná multiplatformový titul v rade. Ace Combat: Assault Horizon Legacy bol prepustený pre Nintendo 3DS. V roku 2013 odhalili Ace Combat nekonečno, prvý titulnej-free-to-play v sérii, ktorá bola uverejnená v roku 2014 v exkluzívnej PlayStation 3. 5. decembra 2015, ďalší významný pokračovanie série, Ace Combat 7 , bol vyhlásený na PlayStation 4.

s výnimkou Ace Combat: Joint Assault Ace Combat: Assault Horizon, nekonečno a Ace Combat (všetko dohromady v reálnom svete), povolenie sa odohráva vo svete podobnom na zemi, prezývaný Strangereal s geografii a inej krajine. Planéta je tiež v rovnakej slnečnej sústave ako na Zemi v reálnom živote, s rovnakým slnko, mesiac, a zrejme konštelácie; konkrétne súhvezdí Crux, hrá hlavnú úlohu vo výkrese Ace Combat X: Skies podvodu. Jediné zemepisná podobnosti medzi Strangereal a skutočným životom na Zemi je, že pokrýva Antarktída južného pólu planéty, klub zdravia súostrovia Nového Zélandu sa blíži k nemu, a tam je harfa v tvare krajiny na severnej strane sa zdá byť súčasťou Northern Kanada. Strangereal tiež obsahuje rozptýlené a / alebo deformované Zeme sa ukázal ako skreslené Stredozemného mora blízko rovníka, a Svalbard a Britániu, rovnako ako v severných ostrovoch. Čítanie dĺžky pre planétu je založený na 360 systému, ktorý je orientovaný na západ.

Existujú štyri široké masy Strangereal kde väčšina z Ace Combat hry sú opravené a sú oddelené niekoľkých veľkých oceánov a veľkých moriach, nazývané Osea , Anea, Verusea a USEA. Air Combat (po retconning), Ace Combat 2 Ace Combat 3: Electrosphere a Ace Combat 04: Shattered Skies všetko nastavené USEA. Ace Combat 6: Fires of Liberation sa odohráva v Anea, len severne od Verusea. Ace Combat 5: Unsung vojna odhaľuje Strangereal mapu prvýkrát, so svojimi hlavnými bojovníkmi, Osean federácie a Zväzu republík Yuktobanian proti sebe cez Ceres oceánu. Atlantický oceán je najväčší oceán, ktoré ovplyvňujú Osea, USEA a Verus. Cascade oceán je druhý najväčší oceán, ktoré ovplyvňujú Osea, Anea a Verus. Severný ľadový oceán pokrýva severný pól a Tichý oceán je pod Ceres oceánu.

Hlavné historická udalosť, ktorá sa koná na jeseň roku Strangereal je veľký “Ulysses 1994XF04” asteroid. Jeho objav v roku 1994 viedol k vytvoreniu rôznych superzbraně eliminovať hrozbu masové vymieranie ľudí. Jedna zbraň, “Stonehenge” bol dokončený a sprevádzkovaný v čase zničiť asteroid od jeho príchodu v roku 1999, ale úlomky asteroidu šíri po celej planéte u čistého škody a straty na životoch. Asteroid je hlavným katalyzátorom udalostí z Ace Combat 04: Shattered Skies a Ace Combat 6 :. ohňoch oslobodenie

Download .torrent

Je potrebné uTorrent pre sťahovanie torrent súborov

Kliknutím komentovať

No comments yet Categories: PC

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *