Ace Combat 7 – PS3
Ace-Combat-7-PS3.jpg

Väčšina hier v seriáli sa odohráva v rovnakom fiktívnom svete obývanom sa vymyslenými krajinami s podrobnosťami voľne založené na umiestnení skutočných životných udalostí a vojen. Jedným z hlavných bodov predajnej radu je možnosť ovládať celú radu lietadla patriaceho číry alebo mierne pozmenenej vystúpenie vojenských lietadiel dnes, prototypy, ktoré nikdy nevideli skutočnú bitku, a úplne superzbraně fiktívne typ šéfa. dlhoročný fanúšikov série sú odmenení s malými náznakmi kontinuity medzi hrami, ako niektoré postavy a udalosti sú vztiahnuté jednej hry do druhej.

Prvé tri tituly tohto radu boli zverejnené na Sony Playstation (tiež známy ako Air Combat Ace Combat v Japonsku, a Ace Combat 2 Ace Combat 3: Electrosphere). Tri tituly boli uvoľnené na PlayStation 2 (Ace Combat 04: Shattered Skies Ace Combat 5: Squadron Leader a Ace Combat Zero: The Belkan vojna). Dva tituly boli prepustené na PlayStation Portable: Ace Combat X: Skies of Deception a Ace Combat: Joint Assault. Titul bol prepustený na Xbox 360: Ace Combat 6: Fires of Liberation. Ace Combat Xi: Skies of invázie bol prepustený na Apple iOS v roku 2009. Ace Combat: Assault Horizon bol prepustený pre PlayStation 3, Xbox 360 a Microsoft Windows, čo je jediná multiplatformový titul v rade. Ace Combat: Assault Horizon Legacy bol prepustený pre Nintendo 3DS. V roku 2013 odhalili Ace Combat nekonečno, prvý titulnej-free-to-play v sérii, ktorá bola uverejnená v roku 2014 v exkluzívnej PlayStation 3. 5. decembra 2015, ďalší významný pokračovanie série, Ace Combat 7 , bol vyhlásený na PlayStation 4.

s výnimkou Ace Combat: Joint Assault Ace Combat: Assault Horizon, nekonečno a Ace Combat (všetko dohromady v reálnom svete), povolenie sa odohráva vo svete podobnom na zemi, prezývaný Strangereal s geografii a inej krajine. Planéta je tiež v rovnakej slnečnej sústave ako na Zemi v reálnom živote, s rovnakým slnko, mesiac, a zrejme konštelácie; konkrétne súhvezdí Crux, hrá hlavnú úlohu vo výkrese Ace Combat X: Skies podvodu. Jediné zemepisná podobnosti medzi Strangereal a skutočným životom na Zemi je, že pokrýva Antarktída južného pólu planéty, klub zdravia súostrovia Nového Zélandu sa blíži k nemu, a tam je harfa v tvare krajiny na severnej strane sa zdá byť súčasťou Northern Kanada. Strangereal tiež obsahuje rozptýlené a / alebo deformované Zeme sa ukázal ako skreslené Stredozemného mora blízko rovníka, a Svalbard a Britániu, rovnako ako v severných ostrovoch. Čítanie dĺžky pre planétu je založený na 360 systému, ktorý je orientovaný na západ.

Download .torrent

treba uTorrent k stiahnutiu. torrent súbory

Kliknutím komentovať

No comments yet Categories: PS3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *