Action Henk – PS4
Action-Henk-PS4.jpg

Beh, skok a zadok-slide v nádhernej svete naplnené Henk akčných hračiek! Staňte sa majstrom hybnosti a vzdorovať fyzika, ako si závod proti pásme otrhaných figúrkach 90. rokoch raz navždy dokázať, že akcia Henk je najrýchlejší zo všetkých!
action Henk je hra o postave sa snaží oživiť svoju hrdinskej minulosti. Henk bývala najrýchlejší zo všetkých v 80. a 90. rokoch, ale v dnešnej dobe nie je veľa zo svojej bývalej slávy.

On je napádaný svojím rivalom Dr. Antony, a je mimo dokázať, že má stále čo ju znamená byť najrýchlejší.
action Henk je plošinovka vysokorýchlostné v ktorom hráč musí prejsť krátkych úrovniach tak rýchlo, ako je to možné. Hra je predovšetkým o zachovanie hybnosti. Konfigurácia je veľmi jednoduchá, ale existuje mnoho jemných triky, ktoré možno použiť na holenie tie vzácne sekúnd.
V záujme uľahčenia tohto akýkoľvek krok v hre je založený na fyziku, a každý vstup hráč má čo do činenia s vedením z akcelerácia a trenie. To znamená, že neexistuje žiadna rýchlosť alebo maximálnej rýchlosti napevno, je aplikácia sily. V dôsledku toho je skok sa tiež vykonáva pridaním sily, skôr než nastavenie rýchlosti ruku.

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov

Kliknutím komentovať

No comments yet Categories: PS4

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *