Dying Light – XBOXONE
Dying-Light-XBOXONE.jpg

umieranie Svetlo je open-world prvá osoba prežitie horor videohra vyvinutá poľský vývojárov videohry Techland a publikoval Warner Bros. Interactive Entertainment. To bol prepustený v januári 2015 pre Microsoft Windows, Linux, PlayStation 4 a Xbox One. Hra sa točí okolo tajný agent poslal infiltrovať karanténne zóny v meste s názvom Harran. Má nepriateľské zamorené, open-world mestom s dynamickou denný a nočný cyklus, kde sa hry zamerané na zbrane založené boja a parkouru free running.

V tejto verzii, Dying Light boli napospol pozitívne recenzie od kritikov, chválou zamerané hlavne na súboje, grafika, kooperatívny multiplayer, navigácie a cyklus dňa a noci, pri príjme kritiku ohľadom príbehu hry, obtiažnosti a technických problémov. Hra bola najpredávanejším titulom pre mesiac január 2015 a prekonal rekord z prvých predajov mesiac pre nový survival hororu duševného vlastníctva.
Umierajúci Svetlo je prvým človekom, zombie apokalypsa tematikou hra odohráva v otvorenom svete , Hráči prechádzať rozsiahle mestské prostredie prekročený o bludnom epidémie, upratovania svet pre zásobovanie a tvorbe zbrane na obranu proti rastúcemu infikovanej populácie so silným zameraním na parkour mechaniky, umožňujúci hráčom prevádzať akcie, ako je horolezectvo rímsy, skákajúca preč od okrajov, posuvné, skákanie zo strechy na strechu a zips-obloženie. Parkour mechanika tiež použitá na boj. Hráči môžu vykonávať akcie, ako je drop-kopanie, ak sa podieľajú boja s nepriateľmi. Hák je tiež vystupoval v hre, takže hráči vyliezť budov a cestovať medzi miestami rýchlo.

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov.

24 Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *