Firewatch – PS4
1462532191_Firewatch-PS4-1.jpg

Firewatch je prvá osoba dobrodružstvo videohra vyvinutá a publikoval Campo Santo panika pre Microsoft Windows, OS X, Linux a PlayStation 4. To bolo prvé videohra oboma spoločnosťami. Firewatch sleduje príbeh požiaru rozhľadňu nasledujúce Yellowstone požiare z roku 1988.

V roku 1989, Henry vezme prácu ako protipožiarne rozhľadňu vo Wyomingu po jeho manželke vyvíja pokročilé skorým nástupom Alzheimerovej choroby. Na jeho prvý deň, Delilah, hľadisko do iného pohľadu, ku kontaktu vysielačku a požiadal ho, aby vyšetrila ilegálne ohňostroj pri jazere. Henry objaví pár opitých dospievajúcich dcér, ktorí ho obviňujú z ogling. Na spiatočnej ceste, keď narazí na zamknuté jaskyne a vidí tieň. Vracia sa k svojmu pozore nájsť to vyplienil.

Nasledujúci deň, Delilah požiadal Henry vyšetrovať záber komunikačnú linku. To je rez s zdanlivo podpísaný mladiství vedomia. On a Delilah plot vydesiť dievčatá, ale keď zistil kempe vyplienili dievčatá, začnú sa báť. ponechané na mieste Poznámka obviňuje Henryho zničiť tábor a ukradnúť ich majetok.

Neskôr, Henry nájde starú batoh a jednorazový fotoaparát patriaci do chlapca menom Brian, ktorý hovorí Delilah bol vyhliadková so svojím otcom Ned. Ned bol outdoorsman ktorí pili veľa, pretože jeho traumatických zážitkov vo vietnamskej vojne, zatiaľ čo jeho syn, Brian vedel, že romány fantázie a hranie rolí. Hoci to je proti pravidlám pre zamestnancov, aby svoje deti do veže, Delilah miloval Brian a klamal o jeho prítomnosti. Je zrejmé, že on a Ned náhle odišiel a už sa nikdy nevrátil.

Dospievajúce dievčatá sú chýba. Sa báť vyšetrovania, Delilah falšuje správy, že ona a Henry splnené dievčatá. Pri jazere druhý deň, Henry objaví rádio a schránky s poznámkami, vrátane prepisov svojich rozhovorov s Delilah. Potom vyradený neviditeľným útočníkom. On sa prebudí nájsť schránku a rozhlasové zmizol. Na lúke zvanej na hlavičku schránky, to je oblasť hľadanie vláda oplotený. Zlomil a zistil sledovacie zariadenia a zadali správy podrobne opisujúci jeho konverzácie a Delilah a súkromie. On tiež objavil sledovacie zariadenia, ktoré si berie so sebou.

Henry a Delilah diskutovať zničiť vládnej súd, ale rozhodol proti nej. Ako Henry chodí domov, niekto zapálil tábora. Používa sledovacie zariadenie nájsť batoh s kľúčom do jaskyne. Delilah hlásené postavu vo veži Henry; keď Henry dorazí, nájde Walkman nahrané k dverám s rekordnou usvedčujúce diskusiu o Henry a Delilah zničiť vládne kurt.

Keď Henry vstupuje do jaskyne, niekto zamkne za sebou dvere. Unikne iným východu a objavil bývalý útočisko Briana, kde on išiel do uniknúť jeho otca, keď sa jej snažil naučiť jazdiť. Ide ďalej do jaskyne pomocou horolezeckej techniky vľavo na Briana Camp, a objavil mumifikované telo Briana v jaskyni. Delilah je šokovaný správami, obviňujú pre umožnenie Brian, aby zostal.

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent . súbory

Kliknutím komentovať

No comments yet Categories: PS4

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *