Firewatch – Xbox One
Firewatch-Xbox-One.jpeg

Firewatch je prvý človek dobrodružstvo videohra vyvinutá Campo Santo a publikoval panika pre Microsoft Windows, OS X, Linux a PlayStation 4. bol to debut videohra oboma spoločnosťami. Firewatch sleduje príbeh požiaru rozhľadňu v následku Yellowstone požiaru z roku 1988.
Henry a Delilah diskutovať zničiť vládnej súd, ale rozhodol proti nej. Ako Henry chodí domov, niekto zapálil tábora. Používa sledovacie zariadenie nájsť batoh s kľúčom do jaskyne. Delilah hlásené postavu vo veži Henry; keď Henry dorazí, nájde Walkman nahrané k dverám s rekordnou usvedčujúce diskusiu o Henry a Delilah zničiť vládne kurt.

Keď Henry vstupuje do jaskyne, niekto zamkne za sebou dvere. Unikne iným východu a objavil bývalý útočisko Briana, kde on išiel do uniknúť jeho otca, keď sa jej snažil naučiť jazdiť. Ide ďalej do jaskyne pomocou horolezeckej techniky vľavo na Briana Camp, a objavil mumifikované telo Briana v jaskyni. Delilah je šokovaný správami, obviňujú pre umožnenie Brian, aby zostal.

Nasledujúci deň, oheň vo vládnom tábore rastie mimo kontrolu a núdzovej evakuácie cieľom je daná všetkým hľadísk. Ako Henry pripravuje k odchodu, monitorovacie zariadenie začne pípať. Z toho vyplýva, signál a objaví kazetu so záznamom Ned. Ned tvrdí v kapele, že smrť bola náhodná Brian a chlapec spadol v dôsledku eskalácie neskúsenosti. Odmietnutie návrate do spoločnosti po smrti Briana, Ned priznáva, že žil v tajnosti v púšti od tej doby. On oznámi, že ide hlbšie do Shoshone nájsť nový táborisko a Henry by nemala nasledovať. Henry našiel tábor Ned, rovnako ako predmety odcudzené vo vládnych kurt, strážnymi vežami a dievčat, čo potvrdzuje Delilah boli nájdené bezpečne. Vláda strana jednoducho študoval voľne žijúcich živočíchov; Ned používal jeho rádiových zariadení, aby zabezpečili, že sa nikto nepozerá na neho a vytvárať prepisy plašiť Henryho. Delilah Ned vinu za smrť Briana a zanecháva na vrtuľníku, povedal Henry sa vrátiť k svojej žene. Bude to v poradí, kde je záchranný vrtuľník čaká na neho a on a Delilah rozlúčiť rádiom.

Počas úverov, sú zobrazené snímky urobené hráčom cez jedno použitie kamery, rovnako ako nejaké obrázky neda a Brian.

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov.

Kliknutím komentovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *