For Honor – PS4
1462536158_For-Honor-PS4.jpg

Jeden z veľké prekvapenie na E3 2015 bol Ubisoft odhaliť pre česť. 4v4 hra Viking / Knights / samuraj Ubisoft Montreal ponúka intenzívne multiplayer konkurencieschopnosť strelec s nablízko obratnosťou tretej osobe akčná hra. Je to zvláštna vec je pochopiť, zo len vidieť film, ktorý vysielal počas tlačovej konferencie Ubisoft. Našťastie, dvaja z nás išiel v roku 2016 s rukami hry – obaja sme hrali ako rytieri, jediný typ postavy k dispozícii v tomto náhľade udalosti. – A žil rozprávať príbeh

Po prečítaní naše dojmy, pozrite sa na 11 pohode fakty o De Honor možno neviete.
Vzhľadom k tomu existuje 12 hodín, som nikdy nepočul o cti, je pozoruhodné, ako rýchlo sa mu podarilo prekĺznuť svoju cestu do mojich citov. Možno preto, že som prišiel bez zvláštnych očakávania, ale už nové povolenia Ubisoft sa etabloval ako jeden z titulov, ktoré som si istý, že venovať pozornosť čase, keď tento týždeň končí.

Na prvý pohľad by sa mohlo vy byť naklonený odmietnuť pre česť ako reskinned bojovníkoch dynastie, ale nič nemôže byť ďalej od pravdy. Hlboké bojové stĺpiky vytvára napätie, pretože je zameraná na výber jednej z troch smerov, ktorými sa zablokovať alebo tlačiť. Prispôsobte úder svojho súpera a budete mať úspešnú odozvu; sa mýli, a budete krvácať. Výsledkom je situácia, v ktorej vy a váš súper veľkosť navzájom, pri pohľade na svoj príslušné brity pozíciu filmu na novú pozíciu, obaja hrajú obranu počas váženia riziká spojené s prijatím prvý krok. Je tiež zaujímavé a pútavé čas, zatiaľ čo výstrely pocit, že majú váhu za sebou. All-in-all, to je celkom zhon.

Samozrejme, extra dimenzia je tvorená troma ďalšími hráčmi na každom tíme. Vy po celej nepriateľského tímu v dobe, alebo ak máte šťastie mať svojich spoluhráčov vedľa vás, ako budete rušiť nepriateľa, výsledný potýčka je dostatok energie, najmä preto, kompetencie a existencia streľby priateľa znamená, že jeden obranca môže ľahko dostať lepšie z jeho útočníkov.

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov.

Kliknutím komentovať

No comments yet Categories: PS4

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *