For Honor – Xbox 360
For-Honor-Xbox-360.jpg

Jedným z veľké prekvapenie na E3 2015 bol Ubisoft odhaliť pre česť. 4v4 hra Viking / Knights / samuraj Ubisoft Montreal ponúka intenzívne multiplayer konkurencieschopnosť strelec s nablízko obratnosťou tretej osobe akčná hra. Je to zvláštna vec je pochopiť, zo len vidieť film, ktorý vysielal počas tlačovej konferencie Ubisoft. Našťastie, dvaja z nás išiel v roku 2016 s rukami hry – obaja sme hrali ako rytieri, jediný typ postavy k dispozícii v tomto náhľade udalosti. – A žil rozprávať príbeh

Avšak zatiaľ čo tento Teamplay zdá, ako by to mohlo byť pre najväčšiu silu cti, mohlo by to byť aj jeho skaza. Sedieť so zvyškom môjho tímu štyri, sú schopní otočiť hlavu a zdieľať maximálne päť, keď sme úspešne zachytil pravdu, je to naozaj pridá k postupu. Na druhú stranu, ak ste ako ja, keď budete hrať v pohodlí svojho domova, naklonené utiecť helmu a udrel na vlastnú päsť, skôr než pracovať komunikovať a pracovať v tíme, môžete si byť vo veži hrubým .

pre túto chvíľu je stále príliš skoro, a ukazoval mi uzmierovateľ a mapu pre česť už má svoje pazúry vo mne. Nemôžem sa dočkať, až uvidím, čo sa deje, aby mohli robiť to, čo nájdeme viac v nadchádzajúcich mesiacoch.

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov

Kliknutím komentovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *