Indivisible – Xbox360
Indivisible-Xbox360.jpg

Skullgirls dev Lab Zero Games úspešne crowdfunded svoju budúcu hru, 2D akčné RPG, nedeliteľné. Zvyšovanie $ 1.500.000 sa teraz presťahovala do stretch bránkovej fáze, s jeho prvým cieľom odistenej hudby z legendárneho skladateľa Horoki Kikuti u $ 1650000. Druhým cieľom je animovaný intro storyboarded od LA štúdio sýkorka a animované japonským anime štúdiu.

nedeliteľná je crowdfunding kampaň má tri dni ísť, zatiaľ čo Indiegogo ” InDemand kampaň bude pokračovať bez prerušenia. Nedeliteľný bude tiež hrať hrateľných postáv z iných indie hier vedľa svojej hlavnej obsadenie, vrátane likes Annie z Skullgirls, Calibretto z boja expertmi, Drifter od Hyper Light Drifter, Juan od Guacamelee!, Lea od kliatby N ‘Chaos, červené z tranzistora , Lopata Knight z hry rovnakého mena, Shantae od Shantae a Zackasaurus z Super Time Force.

nádherná ručne kreslených RPG inšpirované Valkyrie Profile a Super Metroid, nedeliteľné tiež vybavený “hlboké dej” založený na juhovýchodnej Ázie a ďalších svetových mytológiou, hrať Ajna, dievča na svetobežník ceste odhaliť pravdu o jej tajomných síl. Nedeliteľné príde do Xbox One, PlayStation 4 a PC.

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov.

1 Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *