Indivisible – XboxOne
Indivisible-XboxOne.jpg

Skullgirls developer Lab Zero hry uvoľní hrateľnú prototyp svojej nasledujúcej hre, Super Metroid a Valkyrie profil inšpirovaný role-playing game nedeliteľná na PlayStation 4 budúceho týždňa, november 3. voľne k stiahnutiu demo nedeliteľných dá PS4 majiteľom chuť, čo sa očakávať od hry, ktorá je v súčasnej dobe hľadá crowdfunding cez Indiegogo.

hrateľný prototyp nedeliteľného bol prepustený pre Linux, Mac a Windows PC na začiatku tohto mesiaca, kedy kampaň Indiegogo zahájená. S výnimkou teaser PT Silent Hills, je to neuveriteľne zriedkavé vidieť hru zatiaľ vo vývoji, a to najmä jeden stále hľadá finančné prostriedky, majú svoje hrateľné prototyp hit konzoly.

nedeliteľnou je hybridný plošinovka RPG na báze juhovýchodnej Ázie a ďalších svetových mytológie, podľa Lab Zero. Hra sa hrá Ajna, “dobré-dobromyslný divoška s spurný pruh”, ktorý ide “na cestu zemegule-klenout odhaliť pravdu o jej tajomných síl. Na svojej ceste ona bude byť spojené radom unikátnych hrdinov a získať nové schopnosti prejsť prostredie, a poraziť nepriateľov, ktoré s ktorými sa stretnete na ceste. “

nedeliteľnou je vo vývoji pre Linux, Mac, PS4, Windows PC a Xbox One. Lab Zero hľadá 1.500.000 $ v crowdfunding rozvíjať Nedeliteľná a, ako bolo predtým oznámené, pracuje s vydavateľom 505 Games spolufinancovať hru. K dnešnému dňu, kampaň zvýšil viac ako 524.000 $.

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov.

Kliknutím komentovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *