INSIDE – XBOX360
INSIDE-XBOX360.jpg

Herná štúdio Playdead burst na scénu s vysoko ocenil indie hry Limbo. Vďaka strhujúcu atmosféru, inovatívne puzzle / plošinovka hry, a strašenie umelecký štýl, hra bola kriticky oslavovaný a dokonca headlined lete Arcade na Xbox 360 pred piatimi rokmi.

Playdead pokračuje ich vzťah so spoločnosťou Microsoft pre ich druhý projekt, vo vnútri. Hra si zachováva charakter strana-rolovanie a celkový tón Limbo, ale zhasne do nových, zaujímavých smerov art štýlu. Vnútri bol vo vývoji celé roky, a fanúšikovia limbu boli dychtivo očakávajú, ale bohužiaľ, oni budú musieť počkať o niečo dlhšie.

Playdead oznámila, že som sa rozhodol odložiť vnútri od jeho 2015 dáta na nejakom mieste neskôr v priebehu roka predčasného prepustenia. Koniec koncov, “čoskoro” 2015 už prichádzajú a odchádzajú, ako sme prakticky do polovice roku 2016 v tomto bode. Kedy presne Vnútri bude teraz k dispozícii je neistý, ale to môže byť skôr skôr ako neskôr.

Podľa zástupcu zo štúdia “, po 5 rokoch vývoja sme, viac než ktokoľvek iný, sa teší uvoľnenie. Sme tak blízko, ale ako sa to správne urobila trochu viac času, než sme očakávali. “

Zdá sa teda, že vývoj je útlm, a sú držiteľmi z hry späť do pridať trochu viac lesku. Limbo fanúšikovia môžu byť trochu sklamaný pri tejto správe, ale iste by radšej hru byť odložené pre príjem extra lesk potrebné na zabezpečenie, že môže žiť až do humbuk.

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov.

1 Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *