Mad Max – PC
Mad-Max-PC-600x300.jpg

Mad Max je nadchádzajúce automobilová potieranie a third-person akčná videohry odohráva v otvorenom svete prostredí a na základe Mad Max séria filmu. To je vyvíjaný Avalanche Studios a publikoval Warner Bros. Interactive Entertainment. To je naplánované byť prepustený na Linux, Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox Jeden 1. septembra 2015 v Severnej Amerike, 2. septembra 2015 v Austrálii a 4.září v Európe.

oznámený v roku 2013 Electronic Entertainment Expo, hra bola Äúretooled, AÚ počas vývoja a PlayStation 3 a Xbox 360 verzie boli zrušené kvôli ich hardvérových grafických obmedzenia. Pôvodne byť prepustený v roku 2014, hra bola neskôr odložené až do roku 2015, čo je jeden zo štyroch titulov, ktoré majú byť vydaná v priebehu Avalanche Studios, AO, Äúbiggest rok od svojho inception, Au v roku 2003. Vývoj hry je manipulované od Avalanche Studios vo Švédsku, zatiaľ čo iný projekt, Just príčina 3, je spracovávaná Avalanche, AOS divízie v New Yorku.

hra sa odohráva v post-apokalyptickej pustiny, ktorá sa vyznačuje terény ako kaňony, jaskyne a púšte. Hráči ovládajú Max Rockatansky, ako sa postupuje cez pustatiny hľadať pre svoju stratenú auto, na Interceptor, a stavať jeho konečný voz nazvaný opus magnum. Game, AOS príbeh je samostatný, a nikdy nebola plánovaná ako tie-inom Mad Max: Fury Road, film, ktorý bol prepustený v máji 2015. inšpirácie pre hru boli prevzaté z Mad Max vesmíru namiesto filmov. Game, AOS príbeh a príbeh bude tiež viac, než Äúmature, AU ostatných titulov vyvinutých spoločnosťou Avalanche ako Just Cause.

Hra kladie veľký dôraz na automobilovú boj, v ktorom okolo 60% z hry vyžaduje hráč riadiť svoje auto k boju proti nepriateľom. Automobilová prispôsobenie je tiež vystupoval v hre. Avalanche Studios našiel vyvíja automobilovú bojovú videohru, AUA challenge, AU vzhľadom k svojej neskúsenosti pri vytváraní hru podobnom štýle.


?
Download .torrent

You potrebujeme uTorrent pre sťahovanie torrent súborov.

No comments yet Categories: PC

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *