Shenmue 3 – Xbox One
Shenmue-3-Xbox-One.jpg

Netreba povedzme, tam sú úspechy, ako je “Možno by som mal dostať ďalšiu” pre zhromažďovanie všetkých kapsule hračky (existuje 1,987 z nich) a “Aha … idiot dierovanie Fuku-san v jeho hlúpu tvár, keď sa nezamyká správne. Je to veľmi komplic preč, ale zmierňuje jeho príležitostný self-referential humor so závažnými momenty, hodných najvyššiu udelenie drámy a snívanie.
QTE sú väčšinou preč doby, hoci nemnoho zostať. Ak ste si mysleli, že “hotovostné nosiči” minihry v Shenmue 2 boli zdĺhavé, len počkajte, až uvidíte nové úseky kanála, keď Ryo vezme prácu ako gondolierov (pravdepodobne budeme sledovať v Sonic & All-Stars Racing 3). Ale to by nebolo Shenmue bez občasného nevhodnú chvíľu pre vás oceniť dokonalosť všetkého ostatného po zvyšok času.
Pre všetky malé ťažkosti, ako kontrolami zo starej školy tanky pohybovať Ryo a skutočnosť, že existuje sexuálne napätie medzi nevyriešené Ryo a Nozomi, žiadny iný developer zachytil majestátnosť a krásu bojového umenia ako Yu Suzuki v Shenmue 3. Áno, dej je úplne kukučka, ale ísť s ním, len aby videli, čo pán chce ukáže ďalšie.
Bohužiaľ, hra nemôže trvať večne, a tam je ešte ďalšie “príbeh pokračuje” na konci. Neviem ako vy, ale osobne nie som si istý, nemám nervy čakať ďalšie desaťročie a pol Shenmue 4. Ale aspoň Shenmue 3 je tu, je to pravda, to nie je ohrozená v žiadnom prípade moderných herných trendov a to je úplne úžasné. Navrhujem, aby ste kúpiť tri kópie. Ak každý robí to, možno to bude skutočne platiť za náklady na jeho vývoji.

Download .torrent

treba uTorrent k stiahnutiu .torrent files

Kliknutím komentovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *