Star Citizen – PS4
Star-Citizen-PS4.jpg

Je títo malé detaily, ktoré robia Star Citizen cítiť tak realistické, a urobiť z neho bohaté skúsenosti. Je to dobré znamenie vidieť takú pozornosťou k detailu.

Samozrejme, tam sú všetky druhy chýb práve teraz. Môj čln nesedí na pristávaciu plochu, lebo nervozita prudko ako epileptický čajka. Keď som vyliezť po rebríku sa dostať späť do neho neexistuje žiadny istý spôsob, ako sa dostať na predné sedadlo namiesto chrbte, a jediný spôsob, ako cestovať medzi týmito dvoma je opustiť profesiu a skúste to znova. Keď som zložil loď začne divoko zahnite doľava, mimo kontroly, kým som ísť na pravej strane. Dokonca aj nakladanie a výstup modulu je návrh Arena hit-or-miss väčšia pravdepodobnosť zlyhania na ploche, ako je poslať svoje vlastné obežnej dráhe.
S týždni skúšobných letov za opaskom, mám pocit, pohodlná s mechaniky letu. Som schopný bojovať proti veže a efektívne úhybné manévre, a dokonca strávil nejaký čas uzavrieť dovnútra nadstavbe vesmírnej stanice. Ak nie sú kontroly chyba, môžem dať svoju loď cez uchom ihly, keď budem musieť.

Ďalším krokom je zrejmý vstúpiť do príslušného krúžku a zapojiť sa do multiplayerovej bitky. Prial mi veľa šťastia.

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov.

Kliknutím komentovať

No comments yet Categories: PS4

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *