Star Citizen – Xbox One
Star-Citizen-Xbox-One.jpg

Ale je tu trochu pravdu za každú vtip. Robertov tím je obrovský – teraz viac ako 300 silný – a mnohí si myslia, že nemajú dosť peňazí, aby dodávať na štyroch mohutných herných systémov, ktoré obsahujú priestor bojová hra, masívne multiplayerová online hry hráči a first-person strieľačku. A vzhľadom k ich agresívne vývojový program, táto hra by mal byť prepustený komerčne budúci rok.

Tak ako to vyzerá teraz? Stručne povedané, zvláštne.
Prehrávateľné Module je teraz k dispozícii všetkým darcom, sa nazýva Commander Arena. Jedná sa o letecký bojový simulátor, ktorý umožňuje voľného letu, beh, bojovať proti lodiam ovládanými AI a viac hráčov šarvátky. S high-end grafickej karty, to vyzerá úžasne. Karta je držaný vo vysokom obežnej dráhe okolo Marsu a zmysle hĺbky a detailov v poli mi pod dáva skutočný pocit závratu.

Prvé prekážkou vstupu pre mňa bolo zriadiť svoje kontroly. Predvoľby pre moje zamestnanca počas letu a urýchľovače, systém Saitek X-55, bol pochovaný v ponukách. Vlastne som musel dostať technickú podporu, aby im pomohla nájsť. Potom je tu rozhodnutie v predvolenom nastavení zvislej osi pre pohyby vľavo a vpravo letu palicu a karty role krútiť palíc – presný opak zemského modelu letu. Pre tých, ktorí používajú ukradnúť virtuálnej roviny, bude sa cítiť trochu ako šúchanie žalúdok, zatiaľ čo hladkala hlavu, ale je to pomerne ľahko opraviť tým, premapovania osí v ovládacom paneli. Trvalo niekoľko dní, ale akonáhle som zavretý v I. bol zo závodu.

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov

Kliknutím komentovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *