Star Fox Zero – Xbox One
Star-Fox-Zero-Xbox-One.jpg

Viac než čokoľvek iné na nulu, kormidlové váš Arwing je radosť. Vaše pripomenutie jet komunikuje veľký zmysel pre rýchlosť pri otáčaní vo vzduchu a otočiť sa za nepriateľov, takže výbuchy energie v brázde. Tiež sa musí vysporiadať s stiesnených priestoroch, nakloňte svoje krídla v pravom uhle, aby sa zmestili do malej medzery a vyhnúť sa nebezpečenstvu pre životné prostredie. Ako ste bôb, tkať a sud váľať si cestu do srdca operácií svojich nepriateľov, tam sú power-ups a iné zberateľské predmety na získanie pozdĺž cesty, ale potrebujú oko živé a rýchle reflexy.
miniete väčšinu svojho času v kokpite svojho Arwing, ale Zero má niekoľko nových trikov v rukáve, pokiaľ ide o vozidlá. Prvým z nich je Walker, čo je bipedal mach-ako kurča použiť k boju na zemi a vo vnútorných priestoroch. Je to vlastne transformácia Arwing, zapnete behu stlačením tlačidla. Walker môže šprint, vznášať sa, a vyhnúť sa čo najkratšej dobe. To je užitočné v núdzi, ale to nie je držať sviečku na Arwing. Máte tiež prístup k pomalej, Drone helikoptéra ako v Gyrowing. To balenie malého robota, pripojený, ktoré môžete vybrať a navigovať malých priestorov pre prístup k počítačovej terminály. Akonáhle sa zníži, sa pozriete očami robota pomocou obrazovky gamepad nájsť svoj cieľ a hack preč. – Proces, ktorý je viac únavné ako čokoľvek iné
v Landmaster nádrž Star Fox 64 je späť rovnako. To trundles na skalnatom teréne s ľahkosťou, a môže rýchlo vrátiť alebo plachtiť, aby sa zabránilo nebezpečenstvu. Ale späť k nule je schopnosť transformovať do tryskového Landmaster. To nezodpovedá rýchlosť alebo manipuláciu s Arwing, ale je to vítaný bonus, ktorý činí pilotovanie pomaly nádrž trochu viac vzrušujúce.

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov

Kliknutím komentovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *