Survarium – PS4
Survarium-PS4.jpg

Survarium je post -apocalyptic strelec vo východnej Európe po ekologickej katastrofe. Po katastrofe, skupiny pozostalým prišli spoločne tvoriť skupiny známej ako zametači Settlers Fringe, čierny trh a renesančné armáda. Každá strana môže ponúknuť špeciálne úlohy pre hráčov, ktorí tiež poskytnúť dobrú povesť s touto frakciou.
Ako už názov napovedá, Survarium budú hráči, ktorí sa rozhodli strany bojujú o šancu na prežitie v tomto novom nepriateľskom prostredí. Na ceste, s ktorými sa stretávajú anomálie a artefakty, ktoré dávajú zvláštne výhody založené na vyzarovana druh nájdený v potreboval. Niektoré schopnosti sú pasívne pohyb bonus, zatajenie skenery hráči a dokonca aj možnosť dočasne zastaviť guľky.
Kým Survarium hodlá ponúknuť otvorený svet herné skúsenosť s rýdzou boj osamelé skúsenosti vlk prežitie, FPS vo svojom súčasnom uzavretom beta stave ponúka tímovej hry, ktorá ponúka hráčom možnosť rýchleho PvP na malé karty. kooperatívne PvE misie sú tiež k dispozícii, ktoré ponúkajú hráči k útoku cieľa navrhnuté s dvoma hráčmi na mysli.
Ako hráči postupovať hrou, budú získavať nové rýchlostný stupeň a zároveň zdokonaľuje svoje zručnosti pre prežitie v oblastiach, akými sú napríklad školenie strelných zbraní, lekárskych zručností a umenie prežitie.

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov.

Kliknutím komentovať

No comments yet Categories: PS4

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *