System Shock 3 – PC
System-Shock-3-PC.jpg

System Shock 2 je úloha natáčanie akčnej Survival horor video hry v prvej osobe pre Microsoft Windows, OS X a Linux, navrhnutý Kenom Levinom a čo-vyvinutý Irrational Games a Looking Glass Studios. Pôvodne zamýšľal byť samostatný titul, histórie bol zmenený v priebehu výroby v pokračovanie k 1994 herného systému Shock PC; Zmeny boli vykonané pri Electronic Arts-vlastnil povolenie, ktorá System Shock práva podpísaný ako vydavateľ. System Shock 2 bol prepustený 11.8.1999, v severnej Amerike.

Hra sa odohráva na lodi v cyberpunk reprezentácii 2114. Hráč prevezme úlohu vojaka, aby sa pokúsili obsahujú vypuknutia genetická infekcia, ktorá zdevastovala loď. Rovnako ako System Shock, Hra sa skladá z boja a prieskumu. To zahŕňa prvky RPG systém, v ktorom hráč môže získať schopnosti a vlastnosti, ako je hacking a psionickými schopnosťami.

System Shock 2 získala pozitívne recenzie, ale nesplnili očakávania predaja reklamy. Mnoho kritikov neskôr zistil, že hra bola veľmi vplyvná v návrhu budúceho zápasu, najmä v prvej osobe strelcov, a veril, že on bol dopredu jeho času. To bol zaradený do niekoľkých “najlepších hier všetkých čias” zoznamy. V roku 2007 Iracionálne Games vydala duchovný nástupca série System Shock, nazvaný BioShock, kritiky a silné predaja. System Shock 2 bol v limbu duševného vlastníctva po uzavretí Looking Glass Studios, ale v noci ponoriť Studios mohla získať práva k majetku v roku 2013 vyrábať aktualizovanú verziu pre moderné osobných počítačov. Otherside Entertainment oznámila v decembri 2015, smeli práva nočný ponor Studios produkovať pokračovanie, System Shock 3

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov

Kliknutím komentovať

No comments yet Categories: PC

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *