Umbra – PC
Umbra-PC.jpg

umbra je svet duchov, tieň alebo odraz reálneho sveta, svet role-playing nastavenia tmu. To je obývaný duchmi, bohov, duchov a rôznych ďalších nadprirodzených bytostí. Umbra možno vo všeobecnosti považovať za všetkých oblastiach, ktoré existujú mimo svetské pozemskej existencie Zeme. Skôr než existujúce ako jediný vesmíru, Umbra zahŕňa mnoho verzií reality, tvoriť multiverza sfér, ktoré pracujú podľa svojich vlastných zákonov. Mágovia a vlkolaci odkazujú na toto ako tellurian multiverza, a sú s najväčšou pravdepodobnosťou cestovať do populácií Umbra. Ostatné veci, ako prízraky, sú stálymi obyvateľmi a majú značné ťažkosti interakciu s realitou cez noc Zemi (ďalej len jednoducho ako “skutočnosti” pre stručnosť).
Existujú tri alebo Umbra Spirit Realms vo svete temnoty. The Dark Umbra alebo krajiny mŕtvych, alebo sen Dreaming Umbra a Umbra Umbra Spirit alebo pravda. Keď ľudia hovoria, že zvyčajne na mysli Umbra Umbra Spirit. To Umbra (v skutočnosti všetky tri Umbra) je štruktúrovaný v súlade s blízkosťou alebo v jeho blízkosti svetského Earth. To je však skôr o podobnosti s konsenzuálne skutočnosti, že fyzická vzdialenosť. Výnimkou je technológia videro tam, kde existuje priamy vzťah medzi zmenou zákonov okolitým podmienkam a vzdialenosť od povrchu Zeme.
Vzhľadom k tomu, Umbra je obzvlášť premenlivé, bytosti s rôznymi aspektmi radikálne odlišný zážitok Umbrae. Toto oddelenie bol identifikovaný podľa mudrcov (ktorí majú rôzne pohľady na povahe reality), a nazvali videro. Zvlášť, videro nie je len otázkou vnímania. Skôr sa zdá, že odlišné pohľady na svet a duševné stavy prinútiť ľudí, aby rôznych oblastí Spirit krajín. Niektoré Videres sú úplne nezlučiteľné s určitých oblastiach alebo regiónoch Umbra. Niekoľko bytosti vo svete tmy môžu navštíviť všetky zákutia Umbra – väčšina z nich vyradené z aspoň časti svojich vlastných predsudkov
Ide o banálne skutočnosť, že obyčajný človek vníma .. Kým v kontraste s Umbra duchovný svet, je úplne chýba duchovnej energie. Skôr racionálne paradigma pokroku (upravený o technokracie) významne znižuje množstvo a zároveň spevnenie Gauntlet dohromady. Avšak, mystický strach, že ďalší úspešný technokracie tellurian budú úplne oddelené v banálne a neprístupných Zeme Umbra.

Terminológia Tu je podobná ako u “mesiaca”, ktorý označuje Mesiac zemský medzi niekoľko iných mesiacov. Podobne, niektorí sa domnievajú, že mystická ríše svetské Zem je len jednou z mnohých oblastí podobného postavenia. Iní hovoria, že kráľovstvo je zvláštne tým, že je tellurian koreň, z ktorého sú všetky svety, ktoré sa narodil par.
Bezprostredne po Gauntlet skutočnosti je oblasť, ktorá odráža realitu, volal Penumbra. Je možné “vidieť” fyzickú realitu Penumbra s istým úsilím-Garou najmä dostatočnú kapacitu na to prirodzene (schopnosť s názvom “stealth”). Medzi hlavné pamiatky, ako sú veľké budovy, staré stromy, alebo topografické majú viditeľné rozdiely v polotieni. Videro každý má svoj vlastný verziu Penumbra, ale tieto verzie majú niektoré interakcie deje z dôvodu svojej blízkosti k sebe navzájom. Prízraky a démoni volal Penumbra tieňov, zatiaľ čo Kuei-jin s názvom Zrkadlo krajine. Penumbrae To sú východiská zo štyroch svetov, štyri aspekty zemského Umbra.

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov

Kliknutím komentovať

No comments yet Categories: PC

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *