Umbra – PS3
Umbra-PS3.jpg

Terminológia je tu podobný tomu “mesiaca”, ktorý označuje mesiac zemský okrem niekoľkých ďalších mesiacov. Podobne, niektorí sa domnievajú, že mystická ríše svetské Zem je len jednou z mnohých oblastí podobného postavenia. Iní hovoria, že kráľovstvo je zvláštne tým, že je tellurian koreň, z ktorého sú všetky svety, ktoré sa narodil par.
Bezprostredne po Gauntlet skutočnosti je oblasť, ktorá odráža realitu, volal Penumbra. Je možné “vidieť” fyzickú realitu Penumbra s istým úsilím-Garou najmä dostatočnú kapacitu na to prirodzene (schopnosť s názvom “stealth”). Medzi hlavné pamiatky, ako sú veľké budovy, staré stromy, alebo topografické majú viditeľné rozdiely v polotieni. Videro každý má svoj vlastný verziu Penumbra, ale tieto verzie majú niektoré interakcie deje z dôvodu svojej blízkosti k sebe navzájom. Prízraky a démoni volal Penumbra tieňov, zatiaľ čo Kuei-jin s názvom Zrkadlo krajine. Penumbrae To sú východiská zo štyroch svetov, štyri aspekty zemského Umbra.
Ide o banálne skutočnosť, že obyčajný človek vníma. Kým v kontraste s Umbra duchovný svet, je úplne chýba duchovnej energie. Skôr racionálne paradigma pokroku (upravený o technokracie) významne znižuje množstvo a zároveň spevnenie Gauntlet dohromady. Avšak, mystický strach, že ďalší úspešný technokracie tellurian budú úplne oddelené v banálne a neprístupné Zeme Umbra.

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov

Kliknutím komentovať

No comments yet Categories: PS3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *