Umbra – PS4
Umbra-PS4.jpg

umbra je svet duchov, tieň alebo odraz reálneho sveta, svet role-playing nastavenia tmu. To je obývaný duchmi, bohov, duchov a rôznych ďalších nadprirodzených bytostí. Umbra možno vo všeobecnosti považovať za všetkých oblastiach, ktoré existujú mimo svetské pozemskej existencie Zeme. Skôr než existujúce ako jediný vesmíru, Umbra zahŕňa mnoho verzií reality, tvoriť multiverza sfér, ktoré pracujú podľa svojich vlastných zákonov. Mágovia a vlkolaci odkazujú na toto ako tellurian multiverza, a sú s najväčšou pravdepodobnosťou cestovať do populácií Umbra. Ostatné veci, ako prízraky, sú stálymi obyvateľmi a majú značné ťažkosti interakciu s realitou cez noc Zemi (ďalej len jednoducho ako “skutočnosti” pre stručnosť).
Existujú tri alebo Umbra Spirit Realms vo svete temnoty. The Dark Umbra alebo krajiny mŕtvych, alebo sen Dreaming Umbra a Umbra Umbra Spirit alebo pravda. Keď ľudia hovoria, že zvyčajne na mysli Umbra Umbra Spirit. To Umbra (v skutočnosti všetky tri Umbra) je štruktúrovaný v súlade s blízkosťou alebo v jeho blízkosti svetského Earth. To je však skôr o podobnosti s konsenzuálne skutočnosti, že fyzická vzdialenosť. Výnimkou je technológia videro tam, kde existuje priamy vzťah medzi zmenou zákonov okolitým podmienkam a vzdialenosť od povrchu Zeme.
Vzhľadom k tomu, Umbra je obzvlášť premenlivé, bytosti s rôznymi aspektmi radikálne odlišný zážitok Umbrae. Toto oddelenie bol identifikovaný podľa mudrcov (ktorí majú rôzne pohľady na povahe reality), a nazvali videro. Zvlášť, videro nie je len otázkou vnímania. Skôr sa zdá, že odlišné pohľady na svet a duševné stavy prinútiť ľudí, aby rôznych oblastí Spirit krajín. Niektoré Videres sú úplne nezlučiteľné s určitých oblastiach alebo regiónoch Umbra. Niekoľko bytosti vo svete tmy môžu navštíviť všetky zákutia Umbra – väčšina z nich vyradené z aspoň časti svojich vlastných predsudkov

[

Download .torrent

treba uTorrent pre sťahovanie torrent súborov

Kliknutím komentovať

No comments yet Categories: PS4

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *