Umbra – Xbox One
Umbra-Xbox-One.jpg

Existujú tri alebo Umbra Spirit Realms vo svete tmy. The Dark Umbra alebo krajiny mŕtvych, alebo sen Dreaming Umbra a Umbra Umbra Spirit alebo pravda. Keď ľudia hovoria, že zvyčajne na mysli Umbra Umbra Spirit. To Umbra (v skutočnosti všetky tri Umbra) je štruktúrovaný v súlade s blízkosťou alebo v jeho blízkosti svetského Earth. To je však skôr o podobnosti s konsenzuálne skutočnosti, že fyzická vzdialenosť. Výnimkou je technológia videro tam, kde existuje priamy vzťah medzi zmenou zákonov okolitým podmienkam a vzdialenosť od povrchu Zeme.
Vzhľadom k tomu, Umbra je obzvlášť premenlivé, bytosti s rôznymi aspektmi radikálne odlišný zážitok Umbrae. Toto oddelenie bol identifikovaný podľa mudrcov (ktorí majú rôzne pohľady na povahe reality), a nazvali videro. Zvlášť, videro nie je len otázkou vnímania. Skôr sa zdá, že odlišné pohľady na svet a duševné stavy prinútiť ľudí, aby rôznych oblastí Spirit krajín. Niektoré Videres sú úplne nezlučiteľné s určitých oblastiach alebo regiónoch Umbra. Niekoľko bytosti vo svete tmy môžu navštíviť všetky zákutia Umbra – väčšina z nich vyradené z aspoň časti svojich vlastných predsudkov
Ide o banálne skutočnosť, že obyčajný človek vníma .. Kým v kontraste s Umbra duchovný svet, je úplne chýba duchovnej energie. Skôr racionálne paradigma pokroku (upravený o technokracie) významne znižuje množstvo a zároveň spevnenie Gauntlet dohromady. Avšak, mystický strach, že ďalší úspešný technokracie tellurian budú úplne oddelené v banálne a neprístupných Zeme Umbra.

Terminológia Tu je podobná ako u “mesiaca”, ktorý označuje Mesiac zemský medzi niekoľko iných mesiacov. Podobne, niektorí sa domnievajú, že mystická ríše svetské Zem je len jednou z mnohých oblastí podobného postavenia. Iní hovoria, že kráľovstvo je zvláštne tým, že je tellurian koreň, z ktorého sú všetky svety, ktoré sa narodil par.
Bezprostredne po Gauntlet skutočnosti je oblasť, ktorá odráža realitu, volal Penumbra. Je možné “vidieť” fyzickú realitu Penumbra s istým úsilím-Garou najmä dostatočnú kapacitu na to prirodzene (schopnosť nazývanú žalobníček).

Download .torrent

budete potrebovať uTorrent pre sťahovanie torrent súborov.

Kliknutím komentovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *